ZLOTY MOTOCYKLOWE


17 WESTERN PIKNIK

DATA: 17-07-2014 (Czwartek)
GODZINA: 20:00
ADRES: .
MIEJSCOWOŚĆ: Sułomino
WOJEWÓDZTWO: Zachodniopomorskie
STRONA WWW: www.western-piknik.pl
EMAIL: biuro@western-piknik.pl
TELEFON: 609090250
17 Western Piknik – Folk, Blues, Bluegrass & Country Festival 17-20.07 w Sułominie na wyspie Wolin

Świetna muzyka, szalona zabawa, doskonałe piwo, pełna wolność na największym festynie rodzinnym polskiego wybrzeża.
Po 17 latach można powiedzieć, że wszystko już było – gwiazdy polskie i zagraniczne.
17 Western Piknik wraca do źródeł. Po pierwsze prawdziwie jedyny w swoim rodzaju teren countrowy w Sułominie.
Rozpoczynamy w czwartek 17.07 wieczorem. Na scenie nad brzegiem Zalewu Szczecińskiego wystąpi ulubiony zespół 16 Western Pikniku zespół dziecięco-młodzieżowy Wesoły Dyliżans z Moskwy. Później „magiczny wieczór” z bluesem, nad Zalewem, przy ognisku wspólne śpiewy folkowo – countrowych piosenek – pomoże karaoke. Kolorytu doda Festiwal Chińskich Lampionów.
Piątek 18.07 wypełnią koncerty i warsztaty taneczne. Program rozpocznie najlepsza w Polsce tancerka / instruktorka Zumby Angelika Muraszkowska (www.angelikam.zumba.com). Potrafi porwać do tańca tysiące ludzi.
Powróci na scenę moskiewski Wesoły Dyliżans. Po nim muzyka Blugrassowa z Tatr – Juraj Balazer z zespołem. Wieczorem na scenie pojawi się zespół Cashflow (www.cashflowmusic.com). W jego programie dominować będą utwory czysto countrowe, klasyka Johnny Casha. Ze sceny zabrzmi perkusja, gitary, kontrabas. Będzie to muzyczna podróż do Nashville.
Na późny wieczór przygotowaliśmy super atrakcję do zabawy i tańca. Po raz pierwszy zabrzmi Electro Swing. Na scenie pojawi się międzynarodowa formacja Electronic Swing Orchestra (www.electronic-swing-orchestra.de). Ich szalone, taneczne przeróbki amerykańskiego swinga podbiją publiczność. Będzie super show, super zabawa.
Sobotę 19.07 rozpoczynamy w południe programem dla dzieci i młodzieży. Wystąpią dwa zespoły – śpiewające SMYKI i tańczący ARCAN.
Później tradycyjne spotkanie fanów motocykli a przy okazji różnorodne pokazy. Równolegle do koni mechanicznych przygotowany będzie teren do pokazów, jazdy konnej, dorożki.
Nie zapominamy o zumbie, której pokazy i warsztaty uświetnią program.
Na scenie pojawi się Tadek Wasilewski (www.tadekwasilewski.eu). Motywy indiańskie usłyszymy dzięki harmonijce ustnej, fletni, quena.
Na scenie zagra blugrassowy zespół ze Słowacji ARVAGRASS.
Wieczorem zaśpiewa zespół Kefiry (www.kefiry-country.pl) znany m.in. z programu „Must Be The Music”. Nie zabraknie przeróbek polskich przebojów na styl country, w tym Marka Grechuty „Dni, których nie znamy”. Nocą ekscytujący Biker Erotic Show.
Na 17 Western Pikniku odbędzie się meeting samochodów oldtimerów, w tym amerykańskich, off-road, łodzi, stoisk westernowych. Będzie można napić się pysznego, doskonałego ważonego piwa produkowanego przez Browar Witnica SA.
Codziennie na łowców czekać będzie efektowny wschód i zachód słońca.
Zapraszamy

Ceny biletów / opasek
Czwartek, niedziela – wstęp wolny.
Piątek – 10 zł
Sobota – 20 zł

Pobyt na Western Pikniku
Motocykl + namiot – 20 zł
Auto osobowe + namiot – 50 zł
Auto + przyczepa – 100 zł
Camper – 100 zł
Dostawcze, autobusy – 100 zł

Szczegóły na http://www.western-piknik.pl" target="_blank" style="color:#fff;">www.western-piknik.pl
Szukaj zlotu