ZLOTY MOTOCYKLOWE


3 EDYCJA RAJDU POZNAJ MAŁOPOLSKĘ NA 2OO

DATA: 05-09-2015 (Sobota)
GODZINA: 07:30
ADRES: Oświęcim
MIEJSCOWOŚĆ: Oświęcim - Kraków
WOJEWÓDZTWO: Małopolskie
STRONA WWW: www.ringroad.pl
EMAIL: anna.wolos@tlconsulting.pl
Poznaj Małopolskę na 2oo powraca!


W I edycji rajdu wzięło udział ponad 150 maszyn z całej Polski, rok temu było już 256 maszyn. A w tym roku musi być nas jeszcze więcej! Wyciągajcie swoje maszyny z garażu i przybywajcie.
Rajd Poznaj Małopolskę na 2oo ma charakter przejazdowy i jest bezpłatny. Razem przemierzymy 280 km: miast, miasteczek, setki zakrętów i wzniesień i przejedziemy przez najpiękniejsze małopolskie miejscowości. Po raz pierwszy w historii startujemy z Oświęcimia i udajemy się do stolicy Małopolski – Krakowa.

Start Rajdu odbędzie się 5 września, w godzinach między 7.30, a 11.30, na ul. Zaborskiej 33 w Oświęcimiu w Parku Family Fun. Na starcie każdy motocyklista otrzyma dokładną mapę z wyznaczoną trasą.

Poza wspólnym przejazdem, Organizatorzy Rajdu przygotowali wielki konkurs, w którym do wygrania będzie ponad 100 nagród, takich producentów jak: HJC, Fox, Yamalube, Arai, Scott. Każdy motocyklista znajdzie coś dla siebie: oryginalne kaski, markowe ubrania offroadowe, akcesoria motocyklowe, gadżety Yamahy i wiele, wiele więcej.

Po dotarciu na metę – pod krakowski salon RingRoad Yamaha, na ul. Wielicka 44B, zostaną wyłonieni zwycięzcy konkursu.

Pamiętajcie - rajd nie jest wyścigiem, priorytetem organizatorów jest dobra i bezpieczna zabawa. Każdy uczestnik dobierze tempo jazdy do własnych preferencji. Mile widziane są też inne pojazdy dwukołowe!

Zaproście znajomych z innych regionów i wspólnie pokażmy im jak pięknie przedstawia się małopolska z perspektywy 2 kółek!

Więcej szczegółów na temat rajdu, informacje o trasie i zasadach konkursu znajdziecie na oficjalnym fanpage’u RingRoad Yamaha, na stronie wydarzenia: bit.ly/poznaj-malopolske oraz na stronie internetowej: http://ringroad.pl/3-edycja-poznaj-malopolske-na-2oo/.

Do zobaczenia!

Szukaj zlotu