ZLOTY MOTOCYKLOWE


CHARLOTTA MOTO FEST

DATA: 25-08-2016 (Czwartek)
GODZINA: 10:00
ADRES: Strzelinko 14
MIEJSCOWOŚĆ: Strzelinko
WOJEWÓDZTWO: Pomorskie
STRONA WWW: www.charlottamotofest.pl
EMAIL: biuro@agencjagekon.pl
FACEBOOK: Zobacz
TELEFON: 663175021
Moto Fest to impreza integrująca rozbudowaną branżę konstruktorów motocykli Custom łącząca w sobie elementy zlotu, festiwalu, wystawy, a nawet targów.

Custom (niestandardowy) to rodzaj motocykla budowanego ręcznie, często od podstaw lub przerabiany według indywidualnych potrzeb i wyobrażenia przyszłego właściciela. Twórcy tych motocykli to rzemieślnicy-artyści, a ich projekty to często prawdziwe dzieła sztuki, które zachwycają wzbudzając podziw i pożądanie.

Moto Fest to międzynarodowe wydarzenie skierowane do wszystkich miłośników motoryzacji, a w szczególności fanów jednośladów w klimacie Custom, które odbędzie się 25-28 sierpnia 2016r. Wyjątkowy klimat i piękne otoczenie Doliny Charlotty, w której po raz trzeci organizowany jest zlot, gwarantują wypoczynek godny prawdziwego podróżnika. Charlotta Moto Fest to event oparty na bogatym programie z szeroką gamą atrakcji. Zapewni on przybywającym ze wszystkich zakątków Polski i Europy uczestnikom świetną zabawę i dostarczy niezapomnianych przeżyć.

W tym roku program Charlotta Moto Fest zawiera wiele nowych pozycji m.in:

• Scena koncertowa
• Bogaty program artystyczny
• Niezwykły FireShow
• Konkurs na najpiękniejszy motocykl

Stałym elementem, wpisanym już w program imprezy, będzie parada motocykli z Doliny Charlotty do Ustki oraz wspólna fotografia uczestników w usteckim porcie.

Zlotowicze będą mieli okazję uczestniczyć w koncertach gwiazd.

Przez cały czas trwania imprezy, na polach eventowych, dla Uczestników uruchomione będą stanowiska z grillowanym mięsiwem oraz bary piwne.
Szukaj zlotu