ZLOTY MOTOCYKLOWE


IV LUBELSKIE OTWARCIE SEZONU MOTOCYKLOWEGO 2011

DATA: 06-05-2011 (Piątek)
GODZINA: 16:00
ADRES: Ośrodek Graf-Marina nad Zalewem Zemborzyckim w Lublinie, ul. Krężnicka 6a
MIEJSCOWOŚĆ: Lublin
WOJEWÓDZTWO: Lubelskie
STRONA WWW: www.zloty.riderspub.pl
EMAIL: riderspub@wp.pl
TELEFON: 500154616
ZAPRASZAMY NA IV LUBELSKIE OTWARCIE SEZONU MOTOCYKLOWEGO 2011!!!
Impreza odbędzie się w dniach 6–8 maja 2011 r. na terenie Ośrodka Wypoczynkowego GRAF-MARINA nad Zalewem Zemborzyckim w Lublinie, przy ul. Krężnickiej 6a.
Otwarcie Sezonu będzie miało charakter zlotu ogólnego. Gwarantujemy jego uczestnikom wiele atrakcji. Przede wszystkim solidną porcję rockowej muzyki, między innymi zagrają Tipsy Train, Hangover, Alex Carlin i inni. W ramach zlotu w sobotę zorganizujemy paradę motocyklową ulicami Lublina. Będą liczne konkursy z cennymi nagrodami. Przewidziany jest konkurs sprawnościowy na motocyklu połączony ze sprawdzianem wiedzy teoretycznej nt. bezpiecznej jazdy, i tu nagrodą będzie bezpłatny kurs nauki jazdy na motocykl (na okaziciela), sponsorowany przez Ośrodek Szkolenia Kierowców KLASA z Lublina. Podczas imprezy będzie możliwość przetestowania swojego motocykla na profesjonalnej HAMOWNI. Na zlocie przeprowadzone zostanie szkolenie z zakresu udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej dla motocyklistów. Atrakcją imprezy będą z pewnością pokazy ekstremalnej jazdy na motocyklu. Zorganizujemy zawody strong man motocyklistów oraz pierwszy raz na Lubelskim Otwarciu Sezonu odbędą się MISTRZOSTWA POLSKI W SIŁOWANIU NA RĘKĘ MOTOCYKLISTÓW. Zwycięzca motocyklowego armwrestlingu otrzyma nagrodę pieniężną w wysokości 1000,-zł. Warunkiem udziału w mistrzostwach jest posiadanie własnego motocykla wraz z ważnym dowodem rejestracyjnym.
Podczas zlotu zapewniamy strzeżony park maszyn, pole namiotowe, domki kempingowe, opiekę przedmedyczną oraz całodobowo czynne punkty gastronomiczne.
Zlot zakończy msza św. z poświęceniem motocykli w niedzielę 8 maja 2011 r., o g. 12.00.
Na terenie zlotu w dniach 7–8 maja 2011 r. (sobota-niedziela) odbędzie się Moto-Bazar Lublin (jedyny na wschód od Wisły).
Rezerwacja domków oraz miejsc wystawowych na Moto-Bazarze pod numerami: 500 154 616 oraz 509 334 799.

Zapraszamy wszystkich motocyklistów i miłośników wszelkich jednośladów!
Gorąco Was pozdrawiamy oraz prosimy o przekazanie informacji o zlocie znajomym.
Z góry wielkie dzięki.
Więcej o nas na : www.riderspub.pl
Z motocyklowym pozdrowieniem
Karol i Anna Mansz
RIDER’S PUB LUBLIN
Szukaj zlotu