ZLOTY MOTOCYKLOWE


IV MISTRZOSTWA POLSKI MOTOCYKLISTÓW W WOLNEJ JEZDZIE

DATA: 07-08-2015 (Piątek)
GODZINA: 10:00
ADRES: ul. Obrońcó Pokoju 4 - Stokr Relaks
MIEJSCOWOŚĆ: Karpacz
WOJEWÓDZTWO: Dolnośląskie
STRONA WWW: www.wygraj-harleya.pl
EMAIL: kontakt@wygraj-harleya.pl
FACEBOOK: Zobacz
TELEFON: 601222880
IV Mistrzostwa Polski Motocyklistów w Wolnej Jeździe Karpacz 2015 odbędą się w dniach 7 – 8 sierpnia 2015, w tradycyjnej zlotowej konkurencji WOLNEJ JAZDY MOTOCYKLEM, mogą w nich startować wszystkie motocyklistki i motocykliści ale o dopuszczeniu konkretnego motocykla do zawodów decyduje komisja sędziowska.
Zawody są podzielone na część kwalifikacyjną i konkursową.
Cześć kwalifikacyjna odbywać się na ok. 200 metrowym odcinku drogi, na którym dokonywany będzie pomiar czasu przejazdu startujących zawodników. Do części konkursowej zakwalifikowani zostają zawodnicy posiadający 8 najlepszych /najdłuższych/ czasów przejazdu z części kwalifikacyjnej. Będzie ona przejazdem w parach, a zwycięzcą zostanie zawodnik, który przekroczy linię mety jako drugi lub jego przeciwnik zostanie zdyskwalifikowany.
Część konkursowa, odbędzie się systemem pucharowym, a wybór par do 1/8, 1/4 i 1/2 finału dokonany zostanie losowo.
Udział w Mistrzostwach wymaga wniesienia opłaty w wysokości 50 zł. lub posiadania tegorocznego znaczka lub koszulki Polish Bike Week W ramach opłaty startowej zawodnicy otrzymują: bezpłatny honorowy wstęp na imprezy Polish Bike Week Karpacz 2015, udział w zawodach mistrzostw z możliwością zdobycia tytułu Mistrza Polski Motocyklistów w Wolnej Jeździe, otrzymania pucharu mistrzowskiego oraz tablicy w Alei Entuzjastów Harley-Davidson, a także inne nagrody w zależności od deklaracji sponsorów np. nagrodowe pobyty w hotelach, oraz bezcenne i niezapomniane wrażenia.

Szukaj zlotu