ZLOTY MOTOCYKLOWE


IV NASZE WYPRAWY MOTOCYKLOWE

DATA: 22-02-2014 (Sobota)
GODZINA: 16:00
ADRES: ul. Konopnickiej 2
MIEJSCOWOŚĆ: Lubaczów
WOJEWÓDZTWO: Podkarpackie
STRONA WWW: www.radiator-mototurystyka.pl
EMAIL: kontakt@radiator-mototurystyka.pl
FACEBOOK: Zobacz
TELEFON: 166329635
Przed nami już IV edycja Zimowych Spotkań Podróżników Motocyklowych. Usłyszycie ciekawe opowieści prawdziwych travelerów o krainach rozciągających się w Europie, Azji i Afryce oraz ich przygodach i niesamowitych emocjach związanych z eksplorowaniem nieznanych miejsc. Dowiecie się, że na motocyklu można jeździć z jedną nogą i usłyszycie o wadach i zaletach jazdy w pojedynkę oraz grupie. Ze wszystkimi podróżnikami będziecie mogli porozmawiać osobiście i usłyszeć odpowiedzi na wszelkie nurtujące Was związane z podróżami motocyklem pytania.

Czekamy na Was 22 lutego 2014 w Miejskim Domu Kultury w Lubaczowie, ul. M. Konopnickiej 2.
Zaczynamy o godzinie 16.00. Planowany czas zakończenia części oficjalnej godz. 20:00.
Wstęp wolny!

W programie następujące prezentacje:

1. Ekspres do Gambii 2014
2. Dookoła Bałtyku 2013
3. Bułgarski Bastion Komunizmu 2013
4. Władywostok bez barier 2013

Po każdej prezentacji pytania do podróżników i krótka przerwa. Imprezie będzie towarzyszyć wystawa motocykli. Po zakończeniu prezentacji ok. godz. 20:00 część nieoficjalna imprezy dla uczestników pokazu i motocyklistów w klubie Deja’vu (menu) oraz restauracji Feniks (menu) – konsumpcja na koszt własny.

Restauracja Feniks – miejsce dotychczasowych spotkań z części nieoficjalnej. Jeśli zgłodniejesz tu na pewno zaspokoisz swój głód daniami obiadowymi.
Klub Deja’vu – klimatyczne miejsce, w którym miło spędzisz czas. Tu obejrzysz prezentacje z poprzednich lat oraz zakupisz przewodnik „Motocyklem po Europie. 20 tras od Bałtyku po Adriatyk” autorstwa Tamary Głaz i Pawła Głaz. Jeśli zechcesz zaprezentować relację ze swojego wyjazdu pisz z pytaniem o szczegóły kontakt@radiator-mototurystyka.pl

Mimo zimowej pory specyficzny klimat imprezy przyciąga co roku, coraz więcej osób. Mamy już żelazną grupę stałych bywalców – motocyklistów.
Chcesz przyjechać motocyklem ? Nic nie stoi na przeszkodzie – znajdziemy miejsce dla Twojej maszyny.

Słów kilka o prezentacjach i podróżnikach: http://www.radiator-mototurystyka.pl/4770/iv-nasze-wyprawy-motocyklowe/

Szukaj zlotu