ZLOTY MOTOCYKLOWE


MOTOPARTY NAD PIŁAWĄ

DATA: 05-07-2013 (Piątek)
GODZINA: 15:00
ADRES: Głowaczewo
MIEJSCOWOŚĆ: Głowaczewo/k.Wałcza
WOJEWÓDZTWO: Wielkopolskie
STRONA WWW: www.ridetolive.pl
EMAIL: ridetolive@vp.pl
FACEBOOK: Zobacz
TELEFON: 791499307
MOTOPARTY NAD PIŁAWĄ – ZLOT TAKI JAK ŻADEN

Wyobraziliśmy sobie zlot, jako miejsce gdzie można spotkać lub zabrać znajomych, miejsce pełne życzliwości i braterstwa jakie towarzyszyło motocyklistom na zlotach dwadzieścia lat temu. Zlot w którym uczestnicy traktowani są jak goście, nie ma podziałów i wygradzających foliowych taśm, a ceny dopasowane są do każdej kieszeni. Marzymy o imprezie gdzie program nie ogranicza się do kilku standartowych pozycji lecz jest ciekawy i zróżnicowany jak nasze motocykle .Pragniemy się tam z Wami spotkać.
Jeżeli tradycyjna formuła zlotu motocyklowego zaczyna powoli Was nużyć, szukacie imprezy, która w dzień kipi atrakcjami, a w nocy można spokojnie spać. Zapraszamy na MOTOPARTY NAD PIŁAWĄ.
W programie m.in.:
Koncerty: KABANOS, VECORDIA, ORCHIDEA, STONNARD, BLUESTONOSZ, BLUESOD.C, OVERDOSE, SUPERPIELMIEŃ.

Wystawy,Spotkania z ciekawymi gośćmi,
Karaoke oraz NightParty z DJ
Kino letnie
Zwiedzanie z przewodnikiem,
Mnóstwo zabawnych lub dziwnych konkursów.
Pole zlotowe nad rzeką Piławą, w niezwykle malowniczym sercu Pojezierza Wałeckiego.

KONIECZNIE SPRAWDŹCIE SZCZEGÓŁY NA RIDETOLIVE.PL

ZAPRASZAMY TEZ NA NASZ PROFIL NA FACEBOOKu

"Kochani organizujemy zlocik dla Was, z myślą o Was, zlot ciepły i rodzinny, niebanalny , niekonwencjonalny, nie standardowy, nie komercyjny, nie nudny , nie tradycyjny, będziemy się wszyscy dobrze bawić, bo organizujemy to z serca, z serca do zamiłowania jakim są motocykle, z serca do ludzi, którzy przybędą, z radości jaka czerpiemy angażując całych siebie w to przedsięwzięcie, bo ma być takie nasze :) . Fajnie że pomimo natłoku obowiązków, które ma każdy z nas potrafiliśmy się zmobilizować nie przespać kilku nocy ( niektórzy dni-buziaczek dla męża:)) Ale mam nadzieję, że damy radę, mamy kochanych wspaniałych ludzi, którzy nam pomagają, są blisko, możemy na nich liczyć i to chyba jest najważniejsze. Ale największą nagrodą będziecie właśnie Wy, odwiedzając nas. Dlatego zapraszamy serdecznie :)"

[Renia]

Szukaj zlotu