ZLOTY MOTOCYKLOWE


MOTORSTART OTWARCIE SEZONU MOTOCYKLOWEGO

DATA: 23-04-2017 (Niedziela)
GODZINA: 11:00
ADRES: ul. Kościelna 7
MIEJSCOWOŚĆ: Dźwierzuty
WOJEWÓDZTWO: Warmińsko-mazurskie
STRONA WWW: gokdzwierzuty.pl
EMAIL: naszagmina@op.pl
FACEBOOK: Zobacz
TELEFON: 668575542
MOTORstart Rozpoczęcie Sezonu Motocyklowego

23 kwietnia od godziny 11 zapraszamy wszystkich zmotoryzowanych na MOTORstart Rozpoczęcie Sezonu Motocyklowego do Dźwierzut. Tego dnia rozpoczniemy sezon motocyklowy od uroczystej Mszy świętej w kościele p.w. Trójcy Przenajświętszej w Dźwierzutach. Zapraszamy

MOTORstart, to impreza nie tylko dla motocyklistów. - Zapraszamy bardzo serdecznie wszystkich, którzy chcą spędzić czas w towarzystwie pięknych i głośnych maszyn oraz dobrego rockowego brzmienia - mówi Ewa Dolińska-Baczewska, dyrektor GOK. - Mamy nadzieję, że zaplanowana na ten dzień parada motocyklowa, która przejedzie drogami gminnymi, będzie ogromną atrakcją szczególnie dla mieszkańców Dźwierzut, Targowa, Orzyn, Rańska, Kałęczyna i Targowskiej Wólki.
MOTORstart będzie także okazją do zbiórki pieniędzy w ramach akcji Ratujmy DAWIDA, z której dochód przekazany będzie na leczenie mieszkańca naszej gminy. Od godziny 11.30 na parkingu przy Placu Centralnym w Dźwierzutach ruszy akcja poboru krwi, w którą włączyło się Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa z Olsztyna. Zapraszamy wszystkich, którzy chcą podzielić się cząstką siebie z innymi.
Organizatorem MOTORstart są: Gminny Ośrodek Kultury w Dźwierzutach, Parafia Rzymsko-Katolicka p.w. Trójcy Przenajświętszej w Dźwierzutach, Gmina Dźwierzuty, Jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej z terenu gminy.

PROGRAM:
11.00 - zapisy i sprzedaż biletów (wpisowe 20zł od osoby) ul. Kościelna 7, parking przy kościele p. w. Trójcy Świętej w Dźwierzutach
11.30 - 14.30 - pobór krwi
12.00 - Msza Święta w intencji bezpiecznego sezonu motocyklowego (kościół p.w. Trójcy Świętej) oraz poświęcenie motocykli
13.00 - Start parady motocyklowej trasą: Dźwierzuty - Targowo - Orzyny - Rańsk - Kałęczyn - Targowska Wólka - Targowo - Dźwierzuty.
13.45 - Oficjalne otwarcie sezonu motocyklowego w amfiteatrze na Placu Centralnym w Dźwierzutach
14.00 - Koncert rockowy zespołów Cyrla oraz The Dmoks; konkursy m. in. najgłośniejszy i najstarszy motocykl, najstarsza motocyklistka i motocyklista; pokaz ratownictwa medycznego przygotowany przez OSP Dźwierzuty.
16.00 - Zakończenie

Na wszystkich zapisanych uczestników imprezy czeka słodki poczęstunek, kawa, herbata, kiełbaski i kaszanka z grilla oraz pożywna strażacka grochówka. Dla mieszkańców grochówka za symboliczne 5zł.
Szukaj zlotu