ZLOTY MOTOCYKLOWE


MEN'S DAY - ZLOT MOTOCYKLOWY HARLEY DAVIDSON, CUSTOM , ORAZ WSZYSTKICH CIEKAWYCH MODELI MOTOCYKLI.

DATA: 04-06-2011 (Sobota)
GODZINA: 08:00
ADRES: Tor Wyścigów Konnych Służewiec
MIEJSCOWOŚĆ: Warszawa
WOJEWÓDZTWO: Mazowieckie
STRONA WWW: www.zlotymotocyklowe.pl
EMAIL: admin@zlotymotocyklowe.pl
Zlot Motocyklowy Harley Davidson, Custom , oraz wszystkich ciekawych modeli motocykli. Men`s Day - Warszawa - 4-5 czerwca 2011- Tor Wyścigów Konnych Służewiec
Wszystkich Motocyklistów serdecznie zapraszamy na zlot motocyklowy, który odbędzie się podczas imprezy dla prawdziwych facetów Mens’s Day. Zlot organizuje portal zlotymotocyklowe.pl.
Impreza jest całkowicie niepowtarzalna i wyjatkowa ze względu na ilości atrakcji które zapewniamy. Żaden inny zlot w Polsce i Europie nie da ci takiej porcji zabawy, emocji i dawki adrenaliny. Takiego zlotu jeszcze nie było – macie szanse stać się jego historią.

Jak zapowiadają organizatorzy Men`s Day, służewiecki tor zmieni się w arenę męskiego święta pasjonatów. Specjalnie dla miłośników dwóch kółek, na imprezie organizowanej już po raz trzeci przez Sound of Music, przygotowany zostanie dedykowany sektor. Oprócz tego, Men`s Day zgromadzi wszystko to, co Panowie lubią najbardziej. Każdy będzie mógł dotknąć, przetestować, przejechać się i sprawdzić wszystko to, co dotychczas pozostawało w sferze wyobraźni. Olbrzymie męskie miasteczko podzielone zostanie na kilka tematycznych dzielnic, m.in. strefę pokazów (także motocyklowego freestyle`u), moto, extreme, wyścigi konne, woda, de luxe, militaria, a nawet…18+.
Strefa pokazów zapowiada się jak zwykle efektownie, szybko i wściekle. Scenariusz przewiduje np. motoryzacyjne zawody na 1/8 mili w wykonaniu profesjonalnych zawodników Warsaw Speed Team. Dzięki charakterystycznej lokalizacji, na terenie samego Toru zobaczycie też gonitwy innego typu: widowiskowe wyścigi konne.
W sekcji moto stanie m.in. zagroda pełna narowistych Fordów Mustangów (Mustang Klub Polska). Na Men`s Day zjadą same rasowe egzemplarze – zarówno te klasyczne, jak i po faceliftingu. Nie zabraknie także rarytasów w wersjach limitowanych. Będzie także coś dla warsztatowych maniaków - interaktywny garaż wyposażony w profesjonalne narzędzia. Przy wsparciu wyspecjalizowanych mechaników, będzie można osobiście sprawdzić co kryją w sobie najbardziej kultowe samochody świata (CarForceOne).
Nie zabraknie też elektroniki, designerskich i technologicznych nowinek dla audiofili, wśród których bardziej liczy się jakość brzmienia, nie siła głosu. Perfekcyjną akustykę samochodów wypełnionych od podłogi aż po sufit nowoczesną elektroniką zaprezentuje centrum Car Audio. Czystego dźwięku w samochodach intrygujących wyglądem goście Men`s Day doświadczą w wyjątkowych egzemplarzach demo carów (Peying, Stopol Group). Na Men’s Day pokazane zostaną także najnowocześniejsze zabawki ze świata Robotyki. Zainteresowani wezmą udział w lekcjach z zakresu informatyki oraz programowania RoboCAMP, (RoboNET).
Co jeszcze? Jeśli znajdą się wśród Was pasjonaci wojskowości - stoczą bój replikami broni palnej, od pistoletów po karabiny maszynowe na strzelnicy Air Soft Gun (Żołnierze Fortuny). W tym roku: strzelanie dynamiczne, stanowiska dla ciężkich karabinów ekspozycja sprzętu wojskowego i sceneria z filmów wojennych.
Na Men`s Day będzie można nawet polatać. Dosłownie: kilkadziesiąt metrów katapultą (!), spróbować Free jumpingu, czyli swobodnego spadania z wysokości kilkudziesięciu metrów na rozpostartą siatkę, skoczyć na bungee (GUL Active) albo posterować profesjonalnymi modelami helikopterów (modelarnia.pl) w strefie hobby.
A jeśli będziecie się chcieli zregenerować po dniu pełnym wrażeń, organizatorzy zapraszają na masaż i relaks do mini-SPA (zapewnia hotel AMAX).
A to tylko niektóre z atrakcji…
Więcej informacji na www.mensday.pl i www.facebook.com/MensDay
Oficjalnym Partnerem tegorocznego Men`s Day jest LOTTO, organizator gier liczbowych i loterii oraz gospodarz Toru Wyścigów Konnych Służewiec. Sponsorem imprezy zostało Adrenaline Mountain Dew.
Do zobaczenia w czerwcu!
Szukaj zlotu