ZLOTY MOTOCYKLOWE


MOTOFESTIWAL II W ŁAŃCUCIE

DATA: 24-08-2012 (Piątek)
GODZINA: 15:00
ADRES: otwarty basen MOSIR
MIEJSCOWOŚĆ: Łańcut
WOJEWÓDZTWO: Podkarpackie
STRONA WWW: www.horda-lancut.pl
EMAIL: horda@horda-lancut.pl
FACEBOOK: Zobacz
TELEFON: 694426752
W trakcie całego Motofestivalu na terenie zlotu można nabyć pamiątki, koszulki zlotowe wziąć udział w loteriach losowych z nagrodami.
Będzie wydzielone pole namiotowe, park maszyn oraz rejon dla zabytkowych pojazdów.
W niedziele odbędzie się krótkie szkolenie z zakresu udzielania pierwszej pomocy w sytuacjach bezpośredniego zagrożenia życia oraz z zakresu zasad bezpieczeństwa w poruszaniu się na drodze.
Również w niedziele odbędzie uroczysta plenerowa Msza Święta.
W dniach 24 i 25 sierpnia (piątek i sobota) będzie można korzystać z basenu odkrytego do godziny 17.00, a 26 sierpnia (niedziela) basen czynny będzie zwyczajowo.
O Motofestivalu II będzie można przeczytać w prasie, na stronie klubowej (www.horda-lancut.pl strona w aktualizacji), plakatach, usłyszeć krótkie zapowiedzi i relacje w radiu ESKA, ESKA ROCK, Złote Przeboje, VAVA
Każdy dzień Motofestivalu będzie archiwizowany fotograficznie, wieczorem będzie możliwość oglądania zdjęć na terenie zlotu w formie projekcji.
Motofestival jest skierowany do wszystkich, którzy w miłej atmosferze, na świeżym powietrzu chcą ciekawie spędzić czas. W trakcie całej imprezy zachęcamy do korzystania z profesjonalnego zaplecza gastronomicznego dla tego typu imprez.
Motofestival odbędzie się w przepięknie położonym ośrodku MOSiRu, otoczony lasem oraz zielenią.
Koncerty:
Piątek: Ciryam, Domniemani
Sobota: Wiesław Gałczyński, Krusher, Złe Psy, Proletariat
Niedziela: Wiesław Gałczyński, Morże Być
Serdecznie zapraszamy!
Szukaj zlotu