ZLOTY MOTOCYKLOWE


POZNAJ PODKARPACIE NA DWÓCH KOŁACH

DATA: 11-09-2011 (Niedziela)
GODZINA: 08:00
ADRES: Yamaha Ring Road, Okulickiego 6
MIEJSCOWOŚĆ: Rzeszów
WOJEWÓDZTWO: Podkarpackie
STRONA WWW: www.ringroad.pl
FACEBOOK: Zobacz
TELEFON: 661750750
Już dziś chciałbym wszystkich serdecznie zaprosić na Pierwszą Krajoznawczą Imprezę "Poznaj Podkarpacie na dwóch kołach". Cel jest prosty - nakręcenie kilometrów i poznanie pięknych zakątków Podkarpacia a wieczorem wspólne spotkanie i rozdanie nagród.

Start
Salon Ring Road, Rzeszów, ulica Okulickiego 6 tel 661750750 /172502008.
W godzinach 8:00-12:00 będziemy czekać na Was pod salonem Ring Road. Każdy uczestnik wypełni krótką ankietę i otrzyma mapę przejazdu. Trasa będzie liczyć około 300 km.

Trasa
Przejazd będzie liczył ok. 300 km i będzie przebiegał przez piękne tereny naszego województwa mało uczęszczanymi drogami z dobrą nawierzchnią. W połowie trasy będzie przygotowany catering, tak aby każdy uczestnik mógł się posilić i odpocząć. Na trasie będą także rozstawieni profesjonalni fotografowie z TVNu - każdy otrzyma na e-maila link, z którego będzie mógł pobrać profesjonalne zdjęcia zrobione na najładniejszych odcinkach trasy każdemu z Was! Na trasie będzie także kamera - aby zobaczyć się w TV Rzeszów :)

Meta
Zakończenie imprezy odbędzie się w Red Zone, ul. Torowa 3. Na 18:00 zaplanowane jest rozdanie nagród. Kategorie pozostaną niespodzianką... ale jedno jest pewne - nie liczy się czas przejazdu. Najładniejszy motocykl? Największa pojemność? Niech to będzie niespodzianka.

Organizatorzy:
- Forum motocyklowe "Podkarpackie Dwa Kółka"
- Ring Road Rzeszów - autoryzowany serwis i dealer YAMAHA, ulica Okulickiego 6
- Red Zone Rzeszów, Pub motocyklowo-rockowy
Szukaj zlotu