ZLOTY MOTOCYKLOWE


ROZPOCZĘCIE SEZONU MOTOCYKLOWEGO 2014

DATA: 22-03-2014 (Sobota)
GODZINA: 15:00
ADRES: Długa 26
MIEJSCOWOŚĆ: Czarna Woda
WOJEWÓDZTWO: Pomorskie
STRONA WWW: www.zlotnadwda.pl
EMAIL: beduiin@o2.pl
FACEBOOK: Zobacz
TELEFON: 511348839
Zima już za pasem, więc pora odkurzyć swe motocykle i wyruszyć na drogi. Pierwszy dzień wiosny, obchodzony jest w dniu równonocy wiosennej, który najczęściej przypada 21 marca lub dnia poprzedniego lub następnego, w zależności gdzie jest obserwowana. Tradycyjnie robimy imprezę motocyklową jak najbliżej tego terminu, bo jak inaczej przywitać sezon jak nie wraz z nadejściem pierwszych wiosennych promieni słonecznych ?

Zwyczajem stało się już, że Czarnowodzcy motocykliści zaczynają sezon od zatopienia Motomarzanny. Tym razem również tak będzie. Przyjedzie ona na zabytkowym motocyklu- oczywiście tylko jako pasażer. Miłośnicy jednośladów będą mogli powitać nowy sezon w Czarnej Wodzie na imprezie, która ruszy 22 marca o godzinie 15:00 na starej kajakarni przy ulicy Mickiewicza.

Jak przystało na imprezę motocyklową nie może zabraknąć parady. Przejedzie ona ulicami naszego, pięknego miasta. W trakcie przejazdu odbędzie się krótki postój na cmentarzu, by zapalić znicz naszemu koledze. W dalszym ciągu pomkniemy na posesje Tomka Zblewskiego, przy ulicy Długiej 26. Tam impreza rozpocznie się na dobre, przy ognisku, dobrej muzyce i jak zawsze extra klimacie do białego rana.

Zapraszamy wszystkich bez względu na wiek, płeć czy przynależność na Rozpoczęcie Sezonu Motocyklowego w Czarnej Wodzie 2014. Jeżeli chcesz się dobrze bawić to nie może Cię u nas zabraknąć.
Szukaj zlotu