ZLOTY MOTOCYKLOWE


RAJD SYRENY 2

DATA: 24-07-2017 (Poniedziałek)
GODZINA: 09:00
ADRES: Wisła Warszawa
MIEJSCOWOŚĆ: Warszawa
WOJEWÓDZTWO: Mazowieckie
STRONA WWW: rajdsyreny.motoferajna.pl
EMAIL: klub@motoferajna.pl
FACEBOOK: Zobacz
Rajd Syreny czyly GiePe Stolycy to warsiaska gierka, wyrychtowana w intencji zawarcia fest braterskiej sztamy przez grupy motorowych zapaleńców. Podczas okolicznościowych zmagań, uczestniki musowo okazję posiądą do rywalizacji w dyscyplinach dla zręcznych w precyzji, konkursikach technicznego oblatania, a w szczególności zmuszeni zostaną do spowiedzi w sprawach historycznie bezapelacyjnych jak i znajomości warszawskiej topograficzności.

W tem roku tematem naczelnym jest nasza śmaragdowa Wisła, czyli co formalnie oczywiste Królowa Rzek kraju naszego kochanego. Zwycięzcy czyli „championowi”, musowo całe trase oblecieć, zebrać wszystkie fanty na kontrolniakach oraz i owszem zainkasować największe ilość punktacji premiowanej.

Rajd Syrenki nie ma w ambicji być sportowem wydarzeniem, rewalizacja tylko i wyłącznie w duchu niejakiego Faira Playa. Nadrzędnem celem organizatora jest rozwijanie motoryzancji z kulturką czyli bez picu, pudru i zbędnych atrankcji . Bezpieczeństwo w drogowych wyczynach, okazja poznawczo turystyczna i lekrama miasta, to ślagiery tegorocznej zabawy.
Szukaj zlotu