ZLOTY MOTOCYKLOWE


ROCKSTAR ENERGY DRINK MAD SKILLZ

DATA: 16-07-2013 (Wtorek)
GODZINA: 12:00
ADRES: Żarnowiec
MIEJSCOWOŚĆ: Sobieńczyce
WOJEWÓDZTWO: Pomorskie
STRONA WWW: www.madskillz.pl
TELEFON: 603281767
Mamy dla Was świetną informację! Wraz z firmą Rockstar przygotowujemy imprezę, jakiej jeszcze nie było! W Sobienczycach koło Żarnowca 16 lipca startuje festiwal łączący ze sobą wiele dyscyplin off-road. Rockstar Energy Drink Mad Skillz to przede wszystkim druga runda Mistrzostw Polski FMX, podczas której najlepsi polscy zawodnicy będą igrać z grawitacją wykonując niesamowite ewolucje na motocyklach na wysokości niemal trzeciego piętra. Nie zabraknie wrażeń dla fanów Motocrossu, ponieważ na torze Speed Star w Sobieńczycach odbędą się także: runda Mistrzostw Polski w Motocrossie Kobiet oraz Strefa Północna w Motocrossie.Do tego rozegrane zostaną zawody w Quadcrossie i w Super Enduro, a z ramp polecą także zawodnicy na BMX i MTB. Wszystko to przy dźwiękach muzyki serwowanej przez DJ’i. Oczywiście festiwal nie mógłby się odbyć bez zespołów i muzyki na żywo.

Podczas Rockstar Energy Drink Mad Skillz w piątek i sobotę na scenie będzie można zobaczyć:

Tede, JWP, Obywatela MC, Materię, Frontside oraz Dog Eat Dog.

Na miejscu działać będzie sześć stref, w której każdy znajdzie coś dla siebie począwszy od zlotu motocyklowego, przez możliwość wykonania tatuażu, warsztaty z elementów kultury Hip Hop, po możliwość spróbowania własnych sił w sportach ekstremalnych orazstrefę dla dzieci i rodzin z różnorodnymi atrakcjami i profesjonalną opieką.

Zapraszamy Was na 5 dni mega imprezy!

Dla uczestników zlotu przygotowaliśmy specjalną/osobną bramę wjazdową oraz prawie 1,5 hektara terenu z zapleczem sanitarnym i mnóstwem atrakcji począwszy od tych, które owarzyszą festiwalowi, po specjalnie dedykowane uczestnikom zlotu (dmuchanie zdziwionej Joli, picie piwa na czas, przeciąganie liny, trzymanie kega, pokazy sztucznych ogni, puszczanie lampionów) na imprezie nie zabraknie też pięknych dziewczyn z Rockstara. Lokalizacja festiwalu sprzyjać będzie tym, którzy chcieli by sobie urządzić moto wycieczki w promieniu 30 kilometrów znajdują się takie kurorty nadmorskie jak: Władysławowo, Półwysep Helski, Dębki, Karwieńskie Błota, Białogóra oraz Jezioro Żarnowieckie.

Bilety na zlot będą do kupienia na bramie wjazdowej w cenach: Bilet od 16-21 lipca 80 PLN , bilet 19-21 lipca 50 PLN w cenę wliczone jest pole namiotowe.

www.madskillz.pl
Szukaj zlotu