ZLOTY MOTOCYKLOWE


ROZPOCZĘCIE SEZONU MOTOCYKLOWEGO 2016 W GORZOWIE

DATA: 16-04-2016 (Sobota)
GODZINA: 09:00
ADRES: Błonie Nad Wartą przy ul.Wał Okrężny
MIEJSCOWOŚĆ: Gorzów Wlkp.
WOJEWÓDZTWO: Lubuskie
FACEBOOK: Zobacz
TELEFON: 513513095
Sztab Organizacyjny Rozpoczęcia Sezonu Motocyklowego w Gorzowie zaprasza wszystkich miłośników dwóch kółek na imprezę Rozpoczęcie Sezonu Motocyklowego.

Impreza odbędzie się w Sobotę 16 Kwietnia juz od godziny 9:00 .

Dla motocyklistów zainteresowanych wzieciem udziału w konkursach sprawnościowych przygotowanych przez KWP w Gorzowie, WORD i Automobilklub Gorzowski zapraszamy na swoich motocyklach od godziny 9:00 do 12:00 na plac manewrowy przy WORDzie ( ul.Podmiejska 18) . Tu czekać będą ciekawe konkurencje sprawościowe wraz z cennymi nagrodami , pokaz ratownictwa po wypadku motocyklowym.

Zbiórka przed "Paradą" odbędzie się od godziny 12:00 na Bulwarze Zachodnim (ul.Nadbrzeżna) .. tu wjazd maja tylko motorowery, motocykle , trójkołowce i quady , oraz pojazdy organizatora i Policji. Przy budynku "Wildom" wydajemy opski dla uczestników parady.
-godz: 13:30 Start Parady.

Od godziny 14:00 do 20:00 na Błoniach Nad Wartą przy ul.Wał Okrężny odbędzie się oficjalna część imprezy - piknik z ogniskiem, DJ-e zadbają o muzykę, piękne dziewczyny zatańczą ZUMBĘ, tu też odbędą się konkursy z ciekawymi nagrodami , oraz prezentacje motocykli, punkty gastronomiczne, handlowe , dmuchańce dla dzieci. Współorganizatorem części piknikowej jest Miasto Gorzów oraz OSIR.

Od godziny 20:00 atrakcyjny wieczór w klubie "Alibi" (ul Zaułek 1 - przy bulwarze) gdzie odbędzie sie koncert charytatywny, a po koncercie wyłonimy zwycięzców nagród głównych ufundowanych przez sponsorów. Nagrodą główna w tym roku będzie m.in. motocykl - warunek wzięcia udziału w konkursie - uczestnictwo w paraddzie i odbiór opaski na rękę.
Podczas imprezy jak zawsze wspieramy szczytny cel.
Zachęcam do udostępniania wydarzenia oraz zapraszam Wszystkich do aktywnego udziału w imprezie.

Koordynator
Jacek "Yapa" Sterżeń
tel: 513-513-095
Szukaj zlotu