ZLOTY MOTOCYKLOWE


SILESIA MOTO PARTY CHORZÓW 3.8.2013

DATA: 03-08-2013 (Sobota)
GODZINA: 11:00
ADRES: ul.Targowa 1
MIEJSCOWOŚĆ: Chorzów
WOJEWÓDZTWO: Śląskie
STRONA WWW: www.targislaskie.pl
Zapraszamy wszystkich fanów dwóch kółek na I Targowy Zlot Motocyklowy Silesia MOTO PARTY 2013. To już kolejna impreza motoryzacyjna na terenie Śląskiego Centrum Targowego. Tym razem nasze Centrum zamieni się w miasteczko motocyklowe. W dniach 3-4 sierpnia br. do Chorzowa przyjadą właściciele kultowych jednośladów, które będzie można podziwiać z bliska przez cały weekend.
Silesia MOTO PARTY to wyjątkowy zlot motocyklowy, który łączy w sobie wymiar rozrywkowy i społeczny. Podczas imprezy odbędzie się zbiórka pieniędzy na rzecz dzieci z placówek opiekuńczych w naszym regionie.
Największymi atrakcjami naszego zlotu będą koncerty na plenerowej scenie wystąpią m. in. SEXBOMBA, The Trace oraz Mariusz Kalaga i Tomasz Szwed. Oprócz tego podczas imprezy będzie można obejrzeć niezwykle widowiskowe pokazy motocyklowego stuntu, skorzystać z kursu bezpiecznej jazdy na motocyklu oraz zajrzeć na motoryzacyjny kiermasz. Nie zapomnieliśmy również o dzieciach, które będą mogły spróbować jazdy na prawdziwych Harleyach, obejrzeć wozy bojowe policji i straży pożarnej oraz pobawić się na dmuchańcach i wziąć udział w konkursach z nagrodami.
Na wszystkich uczestników i gości imprezy czeka gorąca atmosfera, wspaniała zabawai doskonałe towarzystwo. Mamy nadzieję, że Silesia MOTO PARTY na stałe zagości na motocyklowej mapie regionu. Naszą ideą jest zorganizowanie największego wydarzenia tego typu na Śląsku.
Współorganizatorami Silesia MOTO PARTY są Urząd Miasta Chorzów oraz kluby Vulcaneria FG oraz Tiger Riders FG.
Szukaj zlotu