ZLOTY MOTOCYKLOWE


SZCZECIŃSKI BAZAR MOTOCYKLOWY

DATA: 19-03-2011 (Sobota)
GODZINA: 08:00
ADRES: Przestrzenna 10 lotnisko Dąbie
MIEJSCOWOŚĆ: Szczecin
WOJEWÓDZTWO: Zachodniopomorskie
STRONA WWW: www.bazarmotocyklowy.eu
EMAIL: biuro@bazarmotocyklowy.eu
TELEFON: 918812173
Co łączy wszystkie osoby, odwiedzające niniejszą stronę? Wszechobecna pasja do motocykli. To właśnie ona, przyczyniła się do organizacji, pierwszych w historii Szczecina Bazarów Motocyklowych.

Czym będą Szczecińskie Bazary Motocyklowe? Przede wszystkim cyklicznymi imprezami, na których będzie można wymieniać się poglądami, doświadczeniem i przeżyciami z innymi uczestnikami.

Głęboko wierzymy, że cykliczne imprezy, skierowane do prawdziwych motocyklistów, umilą czas wszystkim mieszkańcom Szczecina (choć nie tylko). Naszym celem, jest popularyzacja tej niecodziennej pasji, dlatego zachęcamy do czynnego brania w nich udziału.

Każda osoba odwiedzająca to kolejny moto – fan w naszej motocyklowej społeczności. Każdy z Was jest tu mile widziany. Na bazarach, dbamy o miłą, niemal rodzinną atmosferę. Wszystko po to, by dobra marka imprezy niosła się echem.

Ze swojej strony zapewniamy możliwość zakupu akcesoriów, a nawet oględziny najrzadszych okazów, które ciężko już nabyć na terenie naszego kraju.
Jeśli jesteś prawdziwym moto-fanem, nie może Cię zabraknąć na naszych imprezach. Przyjdź i przekonaj się, ile pracy i serca włożono w organizację.

Szukaj zlotu