ZLOTY MOTOCYKLOWE


V LUBELSKIE OTWARCIE SEZONU MOTOCYKLOWEGO 2012

DATA: 11-05-2012 (Piątek)
GODZINA: 16:00
ADRES: ul.Krężnicka 6
MIEJSCOWOŚĆ: Lublin
WOJEWÓDZTWO: Lubelskie
STRONA WWW: www.riderspub.pl
EMAIL: riderspub@wp.pl
TELEFON: 500154616
ZAPRASZAMY NA V LUBELSKIE OTWARCIE SEZONU MOTOCYKLOWEGO 2012!!!
Impreza odbędzie się w dniach 11–13 maja 2012 r. na terenie Kempingu GRAF-MARINA
nad Zalewem Zemborzyckim w Lublinie, przy ul. Krężnickiej 6a.
Otwarcie Sezonu będzie miało charakter zlotu ogólnego. Dla uczestników zlotu przewidziane zostało wiele atrakcji. Przede wszystkim solidna porcja rockowej muzyki. W piątkowy wieczór odbędzie się Przegląd Lubelskiej Sceny Rockowej ROCK RIDER’S, na którym swoje talenty zaprezentują lubelskie zespoły rockowe. Natomiast w sobotę zagrają DZIKI BAND, CZARNY ZIUTEK Z KILERAMI oraz INTERCITY. Tradycyjnie w sobotę w ramach zlotu zorganizujemy paradę motocyklową ulicami Lublina. Będą liczne konkursy z cennymi nagrodami. Jak co roku konkurs sprawnościowy na motocyklu połączony ze sprawdzianem wiedzy teoretycznej nt. bezpiecznej jazdy uwieńczony zostanie cenną nagrodą w postaci bezpłatnego kursu nauki jazdy na motocykl (na okaziciela), sponsorowany przez Ośrodek Szkolenia Kierowców KLASA z Lublina. Podczas imprezy będzie możliwość przetestowania motocykla na profesjonalnej HAMOWNI MOTOCYKLOWEJ. Na zlocie przeprowadzone zostanie szkolenie z zakresu udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej dla motocyklistów. Atrakcją imprezy będą z pewnością pokaz ekstremalnej jazdy na motocyklu. Zorganizujemy zawody strong man motocyklistów oraz II MISTRZOSTWA POLSKI W SIŁOWANIU NA RĘKĘ MOTOCYKLISTÓW 2012. Zwycięzca motocyklowego armwrestlingu otrzyma nagrodę pieniężną. Warunkiem udziału w mistrzostwach jest posiadanie własnego motocykla wraz z ważnym dowodem rejestracyjnym.
Poraz pierwszy impreza odbędzie się bez parku maszyn, motocykle będzie można parkować przy namiotach. Naszym gościom zapewnimy pole namiotowe, opiekę przedmedyczną, ciepłe prysznice, ochronę oraz całodobowo czynne punkty gastronomiczne.
Zlot zakończy msza św. z poświęceniem motocykli w niedzielę 13 maja 2012 r., o g. 12.00.
Na terenie zlotu w dniach 12-13 maja 2012 r. (sobota-niedziela) odbędzie się Mini-Moto-Bazar, na którym będzie można zaopatrzyć się w części i akcesoria motocyklowe. Rezerwacja miejsc wystawowych pod nr 500 154 616.

Zapraszamy wszystkich motocyklistów i miłośników wszelkich jednośladów!
Gorąco Was pozdrawiamy oraz prosimy o przekazanie informacji o zlocie znajomym.
Z góry wielkie dzięki.
Więcej o nas na : www.riderspub.pl
Szczegóły dotyczące zlotu: www.zloty.riderspub.pl.

Z motocyklowym pozdrowieniem
Karol i Anna Mansz
RIDER’S PUB LUBLIN
500 154 616
Szukaj zlotu