ZLOTY MOTOCYKLOWE


V ZLOT MOTOCYKLOWY W ZWIERZYŃCU

DATA: 19-07-2013 (Piątek)
GODZINA: 14:00
ADRES: Zwierzyniec
MIEJSCOWOŚĆ: Siedlisko
WOJEWÓDZTWO: Lubuskie
STRONA WWW: www.motozwierzyniec.pl
EMAIL: motozwierzyniec@gmail.com
FACEBOOK: Zobacz
A więc - w dużym skrócie - oferujemy Wam przede wszystkim świetną, niekomercyjną atmosferę. I to nie jest slogan, u nas tak naprawdę jest! Ci co byli, to już wiedzą, a nowi... nowi mogą zapytać naszych stałych bywalców! :D

Miejsce zlotu, to prawdziwe "zadupie" (przepraszam mieszkańców, ale to komplement), miniaturowa wioska, otoczona ciągnącymi się na wiele kilometrów lasami, wioska, w której dosłownie kończy się asfalt!
Tam, na wielkiej łące znajduje się olbrzymia myśliwska wiata, z ogniskiem na środku. Siadamy dookoła, pieczemy kiełbasy, piejmy piwo, słuchamy muzyki (oczywiście granej na żywo - blues) i snujemy motocyklowe historie o wycieczkach dalekich i niedalekich, a później tańczymy dookoła ogniska - tak będzie w piątek!

Sobotę rozpoczniemy od śniadania, a następnie wybierzemy się na wycieczkę w naprawdę zajebiste miejsce, do opuszczonego miasta, które Rosjanie zwali STRACHÓW, a my zwiemy Pstrąże. Jest to puste miasto, które od 1901 roku było nieprzerwanie zajmowane przez różne wojska, najpierw niemieckie, później ruskie, a teraz polskie. Teraz świeci pustkami, a na zwiedzających robi niesamowite wrażenie. Daje do myślenia, a jeśli ktoś oglądał na Discovery program pt. "Świat po zagładzie ludzi", tam zobaczy to na żywo!!!

Dla hardcorowców też przygotujemy wycieczkę, ale nieco inną. Tym zajmą się chłopcy od crossów! Rok temu przygotowali taką trasę, że nawet najwięksi malkontenci, wrócili z trzęsącymi się ręcyma ;) Organizatorzy offa byli zaskoczeni możliwościami ciężkich turystycznych enduro, które dały radę w naprawdę trudnym terenie!

Po wycieczkach wypada coś zjeść, więc będzie jadło, z cateringu. Później jakieś głupkowate konkursy i parada ku uciesze miejscowej gawiedzi z okolicznych wiosek ;) Wypada pojechać!
W międzyczasie pokaz dadzą nasi miejscowi showmani w postaci crossowców, których wyczyny zawsze robią na widzach ogromne wrażenie!

W sobotni wieczór największa balanga! Przygrywać nam będą dwa zespoły rockowe Ten Rupees i Muzzolla - na pewno Wam się spodobają, bo zawsze się podobają! :) Stałe atrakcje kulinarne w postaci kociołka Koki (to nie jest to, o czym myślicie 8-)) i pieczonego dzika z pewnością dobrze wpłyną na nasze samopoczucie.. W końcu człowiek jeść też coś musi ;) No i rozmowy, rozmowy, może śpiewy, może tańce, generalnie zabraniamy tylko jeździć po pijaku...

W niedzielę rano śniadanie, no i oczywiście - obowiązkowo - pyszne pączki od Kristofa!

Z A P R A S Z A M Y ! ! !

Cena za to wszystko w tym roku, to 80 zł od osoby
i obejmuje:
1. pole namiotowe (domków brak) :wink:
2. wyżywienie (w piątek kiełbasa+bułka, w sobotę śniadanie, obiad, kolacja (kociołek i dzik), w niedzielę śniadanie + pączki
3. koszulka zlotowa z dobrej bawełny (czarna z naszym zwierzyńcowym dzikiem)
4. blacha zlotowa
5. naklejka zlotowa + drobne fanty
6. możliwość wzięcia udziału w konkursach z nagrodami
7. dobre wspomnienia do zabrania ze sobą! :)

Przy kuchni będzie znajdować się sklepik w którym będzie można zanabyć (tanio) piwo i napoje bezalkoholowe.
Na miejscu znajdować się będą umywalnia, prysznic i wychodek.

Wesprzyjcie nas przed zlotem!
Jak co roku mamy wielką prośbę, by wesprzeć nas przelewem bankowym jak najszybciej. Oczywiście zapłacić za zlot można przy wjeździe, ale Wasze wcześniejsze wpłaty bardzo nam pomogą w jego przygotowaniu... W podzięce otrzymacie od nas 5 zł rabatu, czyli wpłata powinna wynosić 75 zł.
Oto nasz numer konta: 76 1090 1577 0000 0001 2042 2818
W tytule prosimy wpisać: "V zlot, imię i nazwisko, miasto"
Szukaj zlotu