ZLOTY MOTOCYKLOWE


VI OGÓLNOPOLSKI ZLOT MOTOCYKLI W CHOCENIU

DATA: 17-08-2012 (Piątek)
GODZINA: 14:00
ADRES: Plaża w Jarantowicach nad Jeziorem Borzymowskim (Choceńskim)
MIEJSCOWOŚĆ: 87-850 CHOCEŃ
WOJEWÓDZTWO: Kujawsko-pomorskie
STRONA WWW: www.zlotchocen.pl
EMAIL: zlotchocen@wp.pl
TELEFON: 508250227

W 2012 roku odbędzie się cykliczny już VI Ogólnopolski Zlot Motocykli w Choceniu. W dniach od 17 do 19 sierpnia nad Jezioro Borzymowskie (zwane Choceńskim) przyjadą właściciele motocykli wszystkich typów, roczników i marek. Obozowisko z parkingiem jest umiejscowione w malowniczym miejscu – przy plaży w Jarantowicach koło Chocenia. W obrębie obozowiska przez pierwsze dwa dni Zlotu odbywać się będą różne imprezy integracyjne i rozrywkowe: koncerty, zabawy i dyskoteki na plaży, ognisko z pieczeniem kiełbasek, „palenie gumy”, pokazy jazdy w trudnym terenie itp. Na drugi dzień Zlotu zaplanowana jest parada motocykli, czyli przejazd wszystkich uczestników w kilkukilometrowym paradnym korowodzie przez Choceń, centrum Włocławka i okolice. W zeszłym roku długość trasy parady wynosiła ponad 60 kilometrów, co nie zdarza się nigdzie indziej w Polsce. W przejeździe brało udział około 1000 motocykli. Gościliśmy miłośników motoryzacji z całej Polski, jak również z Anglii, Niemiec, Czech, Danii a wcześniej z Rosji i Grecji.
W trzecim dniu około południa, na zakończenie Zlotu wszyscy z obozowiska nad jeziorem w Jarantowicach przenoszą się do Chocenia na piknik w rejon kompleksu szkół. Tam na wyznaczonym, zamkniętym dla normalnego ruchu odcinku ulicy Sikorskiego chętni motocykliści mogą się pokazać w konkursach, widowiskowych pokazach sprawnościowych i jeździe ekstremalnej. Zwieńczeniem Zlotu będzie wręczanie cennych nagród na stadionowej scenie za konkurencje, pokazy i in.
Po oficjalnym zakończeniu Zlotu zapraszamy wszystkich na dalszą część pikniku na stadionie z gwiazdą wieczoru grupą Golden Life, koncertami zespołów, konkursami dla dzieci i dorosłych, oraz zabawą taneczną do północy.
Zlot Motocykli w Choceniu wpisał się już na stałe do kalendarza imprez motocyklowych w Polsce. Z przeprowadzonej przez media sondy wynika, że na Zlot w Choceniu warto przyjeżdżać i jest liczącą się w hierarchii imprezą motocyklową.

S E R D E C Z N I E Z A P R A S Z A M Y
Szukaj zlotu