ZLOTY MOTOCYKLOWE


VII NASZE WYPRAWY MOTOCYKLOWE

DATA: 24-02-2017 (Piątek)
GODZINA: 18:30
ADRES: Hotel, restauracja Pałacowa, ul. Parkowa 2
MIEJSCOWOŚĆ: Narol
WOJEWÓDZTWO: Podkarpackie
STRONA WWW: www.radiator-mototurystyka.pl
EMAIL: kontakt@radiator-mototurystyka.pl
FACEBOOK: Zobacz
Przed nami VII edycja Zimowych Spotkań Podróżników Motocyklowych w sprawdzonym już miejscu. Usłyszycie ciekawe opowieści prawdziwych podróżników motocyklowych, którzy zabiorą Was do krain rozciągających się w różnych częściach świata. Poznacie przygody związane z eksplorowaniem znanych i nieznanych miejsc. Dowiecie się, jakie są zalety i wady jazdy w pojedynkę oraz w grupie. Podróże motocyklistów i motocyklistek. Wszystko w świetnej domowej atmosferze.
Ubiegłoroczny, najmłodszy uczestnik naszej imprezy liczył sobie zaledwie 100 dni. Przybywając na imprezę uzyskasz mnóstwo odpowiedzi na nurtujące Cię pytania. Ze wszystkimi podróżnikami będziecie mogli porozmawiać osobiście i usłyszeć odpowiedzi na wszelkie nurtujące Was pytania. Wszystko w luźnej motocyklowej atmosferze w doborowym towarzystwie w samym sercu Roztocza. Czekamy na Was 26-27 lutego 2016 w restauracji „Pałacowa” w Narolu (woj. podkarpackie). Zaczynamy w piątek o godzinie 18.30.

Sprawdź jak było na VI Nasze Wyprawy Motocyklowe >>> http://www.radiator-mototurystyka.pl/7847/szosta-edycja-imprezy-wyprawy-motocyklowe-juz-nami/

Wstęp wolny!

Program na stronie organizatora: http://www.radiator-mototurystyka.pl/
Szukaj zlotu