ZLOTY MOTOCYKLOWE


VII OGÓLNOPOLSKI ZLOT MOTOCYKLI WSK I INNYCH.

DATA: 31-05-2014 (Sobota)
GODZINA: 14:00
ADRES: ul. Wyspiańskiego 27
MIEJSCOWOŚĆ: Świdnik
WOJEWÓDZTWO: Lubelskie
EMAIL: zlotwsk2014@mok.swidnik.pl
TELEFON: 603644806
Rok 2014 jest rokiem wyjątkowym dla Świdnika, mija bowiem 60 lat od nadania mu praw miejskich oraz uruchomienia produkcji kultowego motocykla WSK w świdnickich PZL. W związku z tymi wydarzeniami Urząd Miasta Świdnik oraz Miejski Ośrodek Kultury w Świdniku w strukturach którego funkcjonuje Strefa Historii organizuje w dniach 31.05 – 01.06 VII Ogólnopolski Zlot Motocykli WSK i innych.
W ramach imprezy zapraszamy na uroczystą paradę motocykli ulicami miasta, pokaz stuntu motocyklowego w wykonaniu zamojskiego Frantic Riders Squad, koncerty zespołów Maszyna, Patologia i Raven, spotkania z konstruktorami z WSK PZL Świdnik i kierowcami testowymi, pokaz pierwszej pomocy podczas wypadków komunikacyjnych oraz projekcję filmu „Motór”.
Obecnie trwa rejestracja chętnych do wzięcia udziału w zlocie. Formularz zgłoszeniowy można pobrać na stronie swidnik.pl, mok.swidnik.pl oraz na fanpage Strefy Historii na portalu facebook.
W imieniu Miejskiego Ośrodka Kultury oraz Strefy Historii w Świdniku, gorąco zachęcamy wszystkich fanów motocykli do wzięcia udziału w VII Ogólnopolskim Zlocie Motocykli WSK i innych oraz do rejestracji swojego uczestnictwa.
Wszelkie informacje będą zamieszczane systematycznie na fanpage’u Strefy Historii na facebook’u.
Szukaj zlotu