ZLOTY MOTOCYKLOWE


VII ZLOT MOTOCYKLOWY LEŚNIKÓW I SYMPATYKÓW - 'LEŚNA JAZDA'

DATA: 17-06-2011 (Piątek)
GODZINA: 00:00
ADRES: Nadleśnictwo Giżycko
MIEJSCOWOŚĆ: Ryn
WOJEWÓDZTWO: Warmińsko-mazurskie
STRONA WWW: www.forum.lasypolskie.pl
EMAIL: zawadpianki@wp.pl.
TELEFON: 501314753
Informacje pewne na dziś: Impreza odbędzie się na terenie Nadleśnictwa Giżycko w miejscowości Ryn. Zjeżdżamy się się w piątek (17.06) choć już wiem że parę osób przyjedzie w czwartek, z tym też nie ma problemu. W piątek planowane są zajęcia w podgrupach :) , ewentualnie samodzielne wycieczki. W sobotę po śniadanku wyjeżdżamy do siedziby Nadleśnictwa Giżycko i wycieczkę po Mazurach, powrót planowany jest ok.17-18 i po ogarnięciu impreza. Jedzonko konkursy i takie tam rozmowy o starych polakach.
Koszt zlotu jest w kilku wariantach:
1)- 90 zł wpłacone na konto do końca maja- w tym jest: miejsce na polu namiotowym, koszulka i znaczek zlotowy, wyżywienie piątek - sobota, jeżeli plecaczek nie śmiga w koszulkach zlotowych od ceny -15 zł.
2)-opłata rejestracyjna w dniu przyjazdu t.j 17.06 wynosi 100 zł i obejmuje to co wyżej,lecz nie ma gwarancji iż zostaną znaczki i koszulki.
Jest możliwość rezerwacji domku lub pokoju. Domki są 5 osobowe i kosztują 110 zł za dobę. pokoje 5 osobowe 150 zł.
Zlot nasz jest imprazą cykliczną , organizowaną co roku w innej części Polski. Przybywa zwykle ok. 70-100 osób.Zapraszamy serdecznie bo jest to fajna i sympatyczna impreza.
Szukaj zlotu