ZLOTY MOTOCYKLOWE


VIII MOTOPARTY BYDGOSZCZ - SOKOLE

DATA: 12-07-2013 (Piątek)
GODZINA: 15:00
ADRES: 86-013 Mąkowarsko
MIEJSCOWOŚĆ: Sokole Kuźnica
WOJEWÓDZTWO: Kujawsko-pomorskie
STRONA WWW: www.motopartybydgoszcz.pl
EMAIL: adam@motopartybydgoszcz.pl
FACEBOOK: Zobacz
TELEFON: 601930968
Zima za nami więc czas na przygotowania do VIII MOTOPARTY BYDGOSZCZ, dla stałych bywalców IX. W drodze do Ośrodka Wypoczynkowego SOKOLE w Sokole Kuźnica napotkałem przeprawę promową z promem KORONOWO, trzeba będzie tam pojechać na wycieczkę krajoznawczą podczas zlotu. Sam ośrodek położony w lesie, a przy bramie spora wiata na motocykle czyli parking już mamy oczywiście jak ktoś chce.
Następnie antena od PLUSA czyli łączność też jest.
Restauracja z kominkiem całkiem jak dla nas. Catering zewnętrzny z ogródkiem piwnym zaraz na przeciwko, zaproponowałem zabudować basen bo wody w koło pełno, a ognisko też pod nosem będziemy mieli. Mamy do dyspozycji 170 miejsc noclegowych w domkach BRDA, koszt noclegu - 35 zł od osoby za noc, trzeba tylko się poukładać między sobą bo to pojemne domki 6-8 osobowe. Miejsce pod namiot też się znajdzie - na terenie między domkami. W razie gdyby było mało miejsc w domkach będą dostarczone przyczepy campingowe. Niestety w tym roku samochody trzeba będzie parkować przed ośrodkiem oraz jego okolicy.
Mamy również ogromną platformę na wodzie gdzie będziemy się bawić do oporu tam też będzie catering itd. Obok przystań na jachty, które od dwóch lat w coraz większej grupie do nas przypływają. Tam też będzie do dyspozycji statek wycieczkowy pływający po Zalewie Koronowskim. Mają się pojawić koledzy "od tłoka" czołówka polska na skuterach wodnych. Oczywiście sprzęt pływający wraz z wypożyczalnią jest na miejscu.

Teraz trochę odnośnie kultury.
Zagrają dla nas zespoły: PONIEKĄD BLUES - nasi dobrzy znajomi, MOHERHEAD - czyli AC/DC po polsku, DOGBITE - tak gorąco przyjęty zespół w zeszłym roku oraz absolutna premiera na zlocie motocyklowym w Polsce zespół: WILD PIG - na gitarach Piotr DZIKI Chancewicz (MECH), na bębnach REKIN (MECH), Łukasz - wokal.


Kolejnym zespołem który wystąpi na tegorocznym MP będzie bydgoska kapela NIHIL QUEST:


W sobotę będzie też dyskoteka. Zaprosiłem też gościa specjalnego dla stałych bywalców i miłośników marki – HD – otwieraliśmy razem V MOTOPARTY BYDGOSZCZ 2010.
W sobotnią noc planujemy jeszcze coś wyjątkowego ale niech to pozostanie niespodzianką.

Na początek z ostatniej chwili tyle informacji resztę wyczytacie w programie zlotu kiedy będzie zakończony.

Jeszcze raz zapraszam i pozdrawiam - ADAM.
Szukaj zlotu