ZLOTY MOTOCYKLOWE


WŁÓCZĘGA SZLAKIEM NIEPODLEGŁOŚCI

DATA: 02-06-2018 (Sobota)
GODZINA: 09:30
ADRES: DUŻY RYNEK
MIEJSCOWOŚĆ: ŚWIECIE
WOJEWÓDZTWO: Kujawsko-pomorskie
EMAIL: wataha.swiecie@gmail.com
FACEBOOK: Zobacz
TELEFON: 506387955
MAMY INFORMACJE NA TEMAT WŁÓCZĘGI SZLAKIEM NIEPODLEGŁOŚCI
IMPREZĘ ZACZYNAMY JAK ZWYKLE W ŚWIECIU NA DUŻYM RYNKU. OTWARCIE BIURA IMPREZY GODZINA 09.30. PIERWSZY ZAWODNIK NA STARCIE STANIE O GODZINIE 11.00. JEDZIEMY DLA PRZYJEMNOŚCI NIE NA WYŚCIGI. PO DRODZE JEST KILKA KONKURENCJI WIĘC PROPONUJEMY STRACIĆ CZAS NA ZABAWIE I ZWIEDZANIU A NIE ZMIENIAĆ SIĘ W DEMONA PRĘDKOŚCI. ZRESZTĄ W TYM ROKU WPROWADZAMY PEWNE OGRANICZENIA – TJ MINIMALNY I MAKSYMALNY CZAS PRZEJAZDU.
PO OTRZYMANIU KARTY PRZEJAZDU W BIURZE IMPREZY ROZPOCZYNAMY ZABAWĘ STAJĄC NA STARCIE – JAK WIECIE JUŻ TRZEBA BYĆ CZUJNYM I OBSEROWAĆ WSZYSTKO I NIE BAĆ SIĘ ODPOWIADAĆ NA PYTANIA. KONKURENCJE SĄ DLA ŚMIECHU NIE DLA STRESU. JEDNO MIEJSCE ZDRADZAMY JUŻ TERAZ – DOM DZIECKA – DZIECI BĘDĄ SIĘ BARDZO CIESZYĆ JEŚLI MOTOCYKLIŚCI I CI CO JADĄ AUTAMI ZOSTAWIĄ JEKIEŚ MAŁE PODARUNKI NP. ZESZYTY, OŁÓWKI, DŁUGOPISY, KREDKI, PISAKI, BLOKI RYSUNKOWE ITP. CZYLI ROBIMY DOBRY UCZYNEK, PRZYTULAMY DZIECIAKI I JEDZIEMY DALEJ ZDOBYWAĆ PUNKTY.
PAMIĘTAJMY ABY NA OSTATNIM PUNKCIE SPRAWDZIĆ CZY CAŁA KARTA PRZEJAZDU JEST DOBRZE WYPEŁNIONA – TO OSTATNI MOMENT ABY COŚ POPRAWIĆ LUB UZUPEŁNIĆ.
WJEŻDZAMY NA METĘ. ODDAJEMY KARTĘ PRZEJAZDU I CIERPLIWIE CZEKAMY NA RESZTĘ STARTUJĄCYCH. SŁUCHAMY MUZYCZKI, ZWIEDZAMY ZAMEK, CZĘSTUJEMY SIĘ GROCHÓWKĄ I KIEŁBASKĄ.
OKOŁO GODZINY 19.30 POZNAMY WYNIKI WŁÓCZĘGI. MAMY CZAS NA SWIĘTOWANIE ORAZ OBLEWANIE WSZYSTKICH SZAMPANEM 
PAMIĘTAJMY JEDNĄ BARDZO WAŻNĄ RZECZ!
WSZYSCY UCZESTNICY WŁÓCZĘGI SZLAKIEM NIEPODLEGŁOŚCI MAJĄ DARMOWY WSTĘP NA NOC GROZY! KTÓRA ODBĘDZIE SIĘ NA ZAMKU JAK TYLKO SIĘ ŚCIEMNI. JEST TO NIC INNEGO JAK SPOTKANIE Z DUCHAMI ZAMKU ORAZ FILM CZYT. HORROR Z MUZYKĄ NA ŻYWO.
BARDZO CIEKAWE WYDARZENIE
WPISOWE 50ZŁ ZAŁOGA
Szukaj zlotu