ZLOTY MOTOCYKLOWE


WZGÓRZE - JESIEŃ MOTOCYKLOWA

DATA: 19-09-2015 (Sobota)
GODZINA: 11:00
ADRES: ul. Prusa 4
MIEJSCOWOŚĆ: Świeradów Zdrój
WOJEWÓDZTWO: Dolnośląskie
STRONA WWW: www.facebook.com
EMAIL: mariusz.dragan@gmail.com
FACEBOOK: Zobacz
TELEFON: 500111060
Kochasz pomruki wydawane przez ogromne motocykle? Chciałbyś zawitać swoim jednośladem w przyjazne miejsce i przeżyć niesamowitą przygodę? Być może interesuje Ciebie chęć niesienia pomocy? Jeśli na choć jedno z zadanych pytań odpowiedziałeś twierdząco nie możesz przegapić naszej imprezy! Wzgórze - Jesień Motocyklowa odbędzie się 19 września w Świeradowie Zdroju. Zapraszamy do hotelu Sanus, gdzie od godziny 11:00 rozpocznie się prawdopodobnie największy zlot w Świeradowie Zdroju. Organizowany przez pasjonatów dla pasjonatów.

Rozpoczniemy od parady motocyklowej ulicami Świeradowa. Czeka Was nie lada widok, ponieważ takiego przejazdu ulicami miasta jeszcze nie było. W programie wiele innych atrakcji. Nasi goście będą mieli okazję obejrzeć indiańską wioskę oraz tańce rdzennych mieszkańców Ameryki. W trakcie Jesieni Motocyklowej nie zabraknie konkursów dla motocyklistów - będzie wesoło. Przez cały czas trwania imprezy będziemy prowadzić zbiórkę krwi „Od serca dla serc” oraz zbierać fundusze dla fundacji „Na Ratunek Dzieciom z Dolnego Śląska”.

Nie zabraknie też świetnej muzyki. Zaprosiliśmy zespół Old School Rockers z Poznania. Chłopaki grają klasyki rocka i nie tylko. Gratka dla każdego miłośnika klasycznych gitarowych brzmień. Na scenie zagoszczą również nasi przyjaciele – Dominika Kuręda, Włodzimierz Zdzienicki i zespół 67 z Lubania.

Zadbamy również o najmłodszych oddając im dzięki uprzejmości miasta Świeradów Zdrój za darmo do dyspozycji dmuchańce i eurobungee. Nie zabraknie też łakoci i konkursów takich jak rzut tomahawkiem.

Warto wspomnieć też o organizatorach. Sylwia i Roland to ludzie wielkiego serca, którym zależy na drugim człowieku. Kochają ciężkie motocykle, a swoją pasję motoryzacyjną chcą połączyć z pasją pomagania. Dzięki ich zaangażowaniu możliwa będzie zbiórka krwi i funduszy dla chorych dzieci.

Imprezę zakończymy o godzinie 21:00 pokazem fajerwerków. Serdecznie zapraszamy całe rodziny. To niepowtarzalna okazja do obejrzenia pięknych motocykli, spotkania z fascynatami jednośladów, ale również do pomocy najbardziej potrzebującym.

Informacja o zbiórce funduszy

Większość z nas jest rodzicami. Większość może cieszyć się z życia i zdrowia swoich dzieci. Nie każdemu jest jednak dana taka kolej rzeczy. Pośród nas są rodziny z chorymi dziećmi, które potrzebują wsparcia, zarówno ludzkiej empatii, podania dłoni, jak i finansowego. Z myślą o takich osobach organizujemy Wzgórze – Jesień Motocyklowa. Podjęliśmy współpracę z Fundacją „Na ratunek dzieciom z Dolnego Śląska". Chcemy pokazać, jak wielkie serca mają motocykliści oraz mieszkańcy Świeradowa Zdroju. Celem zbiórki jest pomoc dzieciom chorym na raka. Poniżej krótki tekst na temat dwójki podopiecznych fundacji – Laury i Mai.

Laura ma 7 lat, urodziła się zdrowa była pogodnym dobrze rozwijającym się dzieckiem, jednak kiedy miała 3 lata po lewej stronie gardła pojawiła się narośl, która ku rozpaczy rodziców dziewczynki okazała się nowotworem. Niestety po kilku miesiącach okazało się, że rak zaatakował także ucho środkowe oraz narządy klatki piersiowej. Ponadto dziewczynka poważnie choruje na nerki i musi stosować specjalną dietę.

Maja ma 4 lata również cierpi na schorzenia narządów klatki piersiowej, czeka ją poważna operacja, ma także chorą grasicę i obniżoną odporność. Obecnie trwają badania diagnostyczne w kierunku choroby nowotworowej.

Dziewczynki mają jeszcze dwójkę rodzeństwa. Ciągłe wyjazdy na konsultacje do specjalistów, zakup leków, pobyty w specjalistycznym szpitalu w Rabce pochłaniają znaczne kwoty - a rodziców nie stać na takie wydatki. Z uwagi na zły stan zdrowia dzieci pracuje tylko Tata.

Zapraszamy do uczestnictwa!
Szukaj zlotu