ZLOTY MOTOCYKLOWE


X LEDNICA MOTOCYKLISTY

DATA: 15-09-2018 (Sobota)
GODZINA: 11:00
ADRES: Pola Lednickie 1
MIEJSCOWOŚĆ: 62-280 Kiszkowo
WOJEWÓDZTWO: Wielkopolskie
STRONA WWW: www.lednica2000.pl
EMAIL: a.kauczor@lednica2000.pl
FACEBOOK: Zobacz
TELEFON: 798378469
Już po raz dziesiąty serdecznie zapraszamy na Lednicę Motocyklisty. To niezwykła okazja, żeby podczas Mszy Świętej na świeżym powietrzu, podziękować Bogu za wszystkie szczęśliwe przejechane kilometry i prosić o kolejny dobry sezon.
Program spotkania:
11.00 rozpoczęcie Spotkania
11.30 Konferencja „JESTEM”
12.00 Msza Święta
13.00 Przejazd przez Bramę III Tysiąclecia
15.00 Parada do Katedry Gnieźnieńskiej i spotkanie z Prymasem Polski
W tym rok towarzyszyć nam będzie słowo Jestem, które jest syntezą ukochanego przez Ojca Jana Górę zdania: „Człowiek będąc jedynym na ziemi stworzeniem, którego Bóg chciał dla niego samego, nie może odnaleźć się w pełni inaczej, jak tylko poprzez bezinteresowny dar z siebie samego” . Po raz pierwszy, przed Mszą Świętą, będziemy mieli okazje wysłuchać konferencji JESTEM, skierowanej specjalnie do motocyklistów. Tematem konferencji będziemy my sami i to, że w oczach Boga zawsze jesteśmy chciani i kochani, dokładnie tacy jacy jesteśmy oraz to w jaki sposób możemy być darem dla drugiego człowieka.
Podczas spotkania czeka nas parada do Gniezna, której finałem będzie błogosławieństwo motocyklistów przez Prymasa Polski - Wojciecha Polaka.

Dodatkowe informacje:
* Dobrowolna ofiara za udział w spotkaniu 10 zł
* W dniu spotkania możliwość nabycia okolicznościowej blachy.
* Na terenie ośrodka będzie możliwość zwiedzenia Muzeum- Domu Jana Pawła II.

Zachęcamy również do współtworzenia Modlitwy powszechnej i przesyłania na adres a.kauczor@lednica2000.pl imion i nazwisk waszych bliskich, zmarłych motocyklistów.

__________
KONTAKT
a.kauczor@lednica2000.pl
Szukaj zlotu