ZLOTY MOTOCYKLOWE


X OGÓLNOPOLSKI ZLOT MOTOCYKLI W CHOCENIU

DATA: 19-08-2016 (Piątek)
GODZINA: 14:00
ADRES: ul. Jeziorna
MIEJSCOWOŚĆ: Choceń
WOJEWÓDZTWO: Kujawsko-pomorskie
STRONA WWW: www.zlot.chocen.pl
EMAIL: zlot.chocen@gmail.com
FACEBOOK: Zobacz
TELEFON: 602241736


W dniach 19 – 21 sierpnia 2016 odbędzie się cykliczny jubileuszowy X Ogólnopolski Zlot Motocykli w Choceniu. Nad Jezioro Borzymowskie przyjadą właściciele motocykli wszystkich typów, roczników i marek. Obozowisko z parkingiem jest umiejscowione w malowniczym miejscu przy plaży w Choceniu-Jarantowicach.

W obrębie obozowiska przez pierwsze dwa dni Zlotu odbywać się będą różne imprezy integracyjne i rozrywkowe.

Zabawy i dyskoteki na plaży, ognisko z pieczeniem kiełbasek, "palenie gumy", pokazy jazdy w trudnym terenie itp. znajdą zainteresowanie wśród szerokiej rzeszy gości. Parkingi dla Zlotowiczów i gości oraz punkty gastronomiczne, atrakcje dla dorosłych i dzieci zachęcą całe rodziny do dłuższego pobytu nad uroczym jeziorem.

Na drugi dzień Zlotu zaplanowana jest parada motocykli, czyli przejazd wszystkich uczestników w kilkukilometrowym paradnym korowodzie przez Choceń, centrum Włocławka i okolice. W zeszłym roku długość trasy parady wyniosła ponad 60 km, co nie zdarza się nigdzie indziej w Polsce. W przejeździe brało udział około 1000 motocykli. Byli goście z całej Polski, Anglii, Niemiec, Czech, Danii, a także z Rosji i Grecji.

W trzecim dniu około południa, na zakończenie Zlotu wszyscy z obozowiska nad jeziorem w Jarantowicach przenoszą się do Chocenia na piknik w rejon kompleksu szkół. Tam na wyznaczonym, zamkniętym dla zwykłego ruchu odcinku ulicy Sikorskiego chętni motocykliści mogą się pokazać w konkursach, widowiskowych pokazach sprawnościowych i jeździe ekstremalnej. Zwieńczeniem Zlotu będzie wręczenie cennych upominków na stadionowej scenie za konkurencje, pokazy itp.

Po oficjalnym zakończeniu Zlotu organizatorzy zapraszają wszystkich na dalszą część pikniku, na stadionie z występami zespołów, konkursami, z gwiazdą wieczoru - grupą MANCHESTER, który zakończy się zabawą taneczną do północy.

Zlot motocykli w Choceniu wpisał się już na stałe do kalendarza imprez motocyklowych w Polsce. Z przeprowadzonej przez media sondy wynika, że na Zlot w Choceniu warto przyjeżdżać i jest liczącą się w hierarchii imprezą motocyklową. Z okazji X Zlotu organizatory przewidzieli specjalne atrakcje. Serdecznie zapraszamy na plaże.
Szukaj zlotu