ZLOTY MOTOCYKLOWE


XI MIĘDZYNARODOWY ZLOT MOTOCYKLOWY W TOLKMICKU 5-7.06.2015

DATA: 05-06-2015 (Piątek)
GODZINA: 15:00
ADRES: Plaża miejska
MIEJSCOWOŚĆ: Tolkmicko
WOJEWÓDZTWO: Warmińsko-mazurskie
STRONA WWW: www.kardan.tolkmicko.net
FACEBOOK: Zobacz
TELEFON: 501691603
DZIEJE SIĘ, DZIEJE..

5-7 czerwca 2015 to będzie jedyny weekend w swoim rodzaju. Klub Motocyklowy Kardan Organizuje już XI piknik- Międzynarodowy Zlot Motocyklowy Tolkmicko 2015.
Tegoroczny Zlot rozpocznie małą metamorfozę Klubu oraz pokaże, że Tolkmicki Kardan jest otwarty i chętny na różnego rodzaju inicjatywy. Kardanowcy założyli sobie cel i mają zamiar sukcesywnie go realizować- „...mamy misję do spełnienia, chcemy zostawić po nas
coś trwalszego niż tylko wspomnienia...” - więcej informacji podczas zlotu.
… „Już 6 czerwca zobaczymy dwie akcje, które w tym roku będą towarzyszyły zlotowcom, bo przecież przy okazji dobrej zabawy można zrobić coś więcej i dla wielu.
Coś co np. uratuje komuś życie. W sobotę na Tolkmickim Placu Wolności i na terenie zlotu wystartuje akcja DKMS – I TY MOŻESZ URATOWAĆ KOMUŚ ŻYCIE czyli WSPÓLNIE PRZECIW BIAŁACZCE , jak również nasz zlot będzie pod hasłem „PIŁEM nie JADĘ”, bo patrząc na statystyki wciąż wiele osób siada za kierownicę pod wpływem alkoholu. Więc warto o tym mówić, aby jednorazowy wybryk nie zniszczył komuś całego życia.”...

No ale, jak się bawić to się bawić i to przy dobrej muzyce, a u nas zawsze grają same perełki. Piątkowy i sobotni line-up to „XIII w SAMO POŁUDNIE”, „Braci Soprano”, Guzik Band, „Lizard Head”, „Trans Blues”, „Planogram”, „Libra Band”, „The Cassino”. Atrakcji cała masa m.in. parada, która jest zawsze huczna, specjalna Msza Św. w Koście Św. Jakuba Apostoła dla motocyklistów i za tych których już zabrakło, konkursy, zawody, konkurencje dla każdego znajdzie się coś miłego więc nie mogliśmy zapomnieć również o najmłodszych. Dzieci będą miały do dyspozycji całe spektrum dmuchanych zjeżdżalni, skoczków, trampolin. Odwiedzi je również MOTO SMERF, z którym będzie można przybić piątkę i zrobić sobie sweet foto.
Jak co roku wszystko będzie miało miejsce na plaży miejskiej w Tolkmicku, w pięknej scenerii i miejmy nadzieję, że równie piękną pogodę uda nam się zamówić.

Serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników pięknych maszyn, dobrej muzyki, smacznej karkówki jak również maruderów, bo może zarazimy ich dobrą energią ;-)
Do zobaczenia . KARDAN Tolkmicko
Szukaj zlotu