ZLOTY MOTOCYKLOWE


ZAKOŃCZENIE SEZONU MOTOCYKLOWEGO CZARNA WODA

DATA: 28-09-2013 (Sobota)
GODZINA: 14:00
ADRES: Czarna Woda
MIEJSCOWOŚĆ: Czarna Woda
WOJEWÓDZTWO: Pomorskie
STRONA WWW: www.zlotnadwda.pl
EMAIL: beduiin@o2.pl
FACEBOOK: Zobacz
TELEFON: 511348839
Pytacie często co zamierzamy robić na zakończenie sezonu więc odpowiadamy:

Na zakończenie lata planujemy rajd, bo jeśli chcemy zakończyć sezon motocyklowy, to najlepiej we wrześniu i to tylko po Borach Tucholskich. W tym roku a dokładnie 28 września, proponujemy Wam trasę leśnymi drogami w uroczych i zjawiskowych terenach. Mamy przygotowane różne atrakcję więc z pewnością każdy znajdzie tam coś dla siebie.

A dokładnie:
Spotykamy się przy Karczmie Ostoja w Czarnej Wodzie o 14.00, czekamy na wszystkich godzinę i o 15.00 i zaczynamy rajd, jeśli ktoś nie zdąży dojechać to jeszcze będzie miał okazję spotkać nas na Podlesiu, gdzie przy wierszach pana Kazimierza Kujawskiego obejrzymy najstarszy dom w Czarnej Wodzie. Dowiemy się również wiele interesujących nowinek.

Następnie ruszymy na Hute Kalną. Tam przy starym, ceglanym kościele zostaniemy poinformowani o historii oraz ciekawostkach tej budowy, którą wybudowano w 1894r . Dalej przejedziemy przez Czarne oraz rzekę Wdę do Klanin, gdzie nastąpi następny etap podróży.

Po krótkim przystanku ruszymy zobaczyć piękne jeziora położone bardzo blisko siebie: Klanińskie, Żabno, Plocicz, Okoniówek oraz Sztuczno. Przemierzając nieskalane lasy podziwiać, będzie można Bory Tucholskie.

Następny przystanek odbędzie się w Zimnych Zdrojach nad rzeką Wdą. Krótka przerwa i ruszymy przez Jastrzębie, Złe Mięso, Wądoły na Czarną Wodę i tradycyjną, pieczoną świnie ! Na koniec proponujemy imprezę nad rzeką u Tomka Zblewskiego (tam gdzie kiedyś był piknik motocyklowy- patrz mapa) przy ognisku i muzyce do białego rana.

Do zobaczenia już wkrótce !
W trakcie imprezy jak również przed plan może ulec zmianie.
Szukaj zlotu