ZLOTY MOTOCYKLOWE


ZLOT MOTOCYKLOWY

DATA: 15-08-2014 (Piątek)
GODZINA: 17:00
ADRES: ŚWIECIE
MIEJSCOWOŚĆ: Świecie - Deczno
WOJEWÓDZTWO: Kujawsko-pomorskie
STRONA WWW: www.wataha-swiecie.pl
EMAIL: arczuch@gmail.com
FACEBOOK: Zobacz
TELEFON: 506387955
ZAPRASZAMY NA PIERWSZY ZLOT MOTOCYKLOWY ORGANIZOWANY W OŚRODKU WYPOCZYNKOWYM DECZNO KOŁO ŚWIECIA.
MALOWNICZO POŁOŻONA MIEJSCOWOŚĆ DAJE DUŻO MOŻLIWOŚCI. JEZIORO, PLAŻA, SCENA, KLUB, POLE NAMIOTOWE ORAZ RESTAURACJA TO WSZYSTKO CZEGO NAM TRZEBA.
IMPEZĘ ZACZYNAMY 15 SIERPNIA NA RYNKU W ŚWIECIU POKAZAMI POLICJI, STRAŻY POŻARNEJ, STRAŻY MIEJSKIEJ A TAKŻE POKAZAMI TRIALU. PO OTRZYMANIU KLUCZY DO BRAM MIASTA KTÓRE PRZEKAŻE NAM BURMISTRZ TADEUSZ POGODA NASTĄPI PRZEJAZD DO O.W. "DECZNO" GDZIE BĘDZIE KILKA KONCERTÓW ORAZ OGNISKO.
W SOBOTĘ CZEKA NA NAS MOC ATRAKCJI OD POKAZU STRAŻY POŻARNEJ Z UDZIAŁEM MOTOCYKLISTY I PRZYPOMNIENIEM PIERWSZEJ POMOCY POPRZEZ PARADĘ ULICAMI ŚWIECIA, SZEREG KONKURSÓW DLA MOTOCYKLISTÓW I AMAZONEK, KONCERTAMI A KOŃCZĄC NA POKAZIE TEATRU OGNIA I ZABAWIE DO BIAŁEGO RANA.
W NIEDZIELĘ OSTATNIEGO DNIA ZLOTU WSZYSCY CHĘTNI ZLOTOWICZE ODDADZĄ KLUCZE DO MIASTA NA PŁYCIE RYNKU W ŚWIECIU ORAZ POJADĄ ZWIEDZAĆ ZAMEK KRZYŻACKI A TYM SAMYM POŻEGNAĆ SIĘ Z NASZYM PIĘKNYM MIASTEM.
WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW NA STONIE WWW.WATAHA-SWIECIE.PL ORAZ "FEJSBUKU".
W TRAKCIE ZLOTU WYSTAWIONE BĘDĄ NAMIOTY Z AKCESORIAMI MOTOCYKLOWYMI.
W CENIE WPISOWEGO BLACHA ZLOTOWA, WPINKA Z HERBEM NASZEGO MIASTA, ŻETONY DO WYKORZYSTANIA NA "COŚ" DO PICIA LUB JEDZENIA ORAZ MIEJSCE NA POLU BIWAKOWYM.
JEŚLI KTOŚ NIE CHCE SPAĆ W NAMIOCIE PROSZĘ O KONTAKT I REZERWACJĘ W O.W. DECZNO.

Szukaj zlotu