ZLOTY MOTOCYKLOWE


ZLOT MOTOCYKLOWY OLSZCHOPPER,

DATA: 03-05-2012 (Czwartek)
GODZINA: 12:00
ADRES: Pieczyska
MIEJSCOWOŚĆ: Koronowo
WOJEWÓDZTWO: Kujawsko-pomorskie
STRONA WWW: www.olszchopper.pl
EMAIL: olszchopper@wp.pl
TELEFON: 502328552
Zapraszamy wszystkich motocyklistów oraz pasjonatów motocykli na zlot Olszchopper. Ponieważ zeszłoroczny zlot pozostawił po sobie pozytywne wrażenia zarówno u władz Koronowa jak i u samych motocyklistów miejscówka pozostaje ta sama, co w roku poprzednim czyli Pieczyska nad Zalewem Koronowskim natomiast czas trwania imprezy zwiększamy o jeden dzień :) Mamy nadzieję, że podołacie Wy i Wasze wątroby :) Startujemy 3 maja ale ponieważ tegoroczny weekend majowy zapowiada się na naprawdę dłuuuugi nic nie stoi na przeszkodzie aby świętowanie i przygotowywanie się do zlotu zacząć wcześniej, choćby 1 maja :)

Na miejscu strzeżony parking, koncerty, konkurencje zlotowe, catering, stoiska handlowe oraz powiększona baza noclegowa: WDW Żagiel, Promenada, Polonez i Exploris (nocleg 40 zł/osobę/dobę) Dla twardzieli bezpłatne pole namiotowe. Tradycyjnie- pieczony prosiak od organizatora oraz wiele innych atrakcji.

Wjazd: 50 zł od motocykla, w tym blacha zlotowa dla kierowcy, opaski identyfikacyjne dla kierowcy i pasażera, strzeżony parking, koncerty i zlotowe konkurencje.

Jesteśmy otwarci na propozycje konkurencji mniej lub bardziej sportowych, które chcielibyście zobaczyć lub w których chcielibyście wziąć udział. Propozycje prosimy przesyłać mailem lub poprzez formularz kontaktowy na naszej stronie.

Ponieważ docierają do nas pogłoski, że koszulki zlotowe były tak intensywnie eksploatowane, że w skutek częstego prania zaczynają powoli tracić kolor również w tym roku będzie się można w nie zaopatrzyć.

Aktualne informacje, namiary na ośrodki wypoczynkowe, w których przewidziano nocleg będziemy sukcesywnie umieszczać na stronie zlotu www.olszchopper.pl

Na dowód tego, że w roku 2011 nie próżnowaliśmy i nie oszczędzaliśmy sił, zdrowia i paliwa zachęcamy do przeglądania galerii :)

Do zobaczenia w maju!

Pozdrawiamy wszystkich przyjaciół, których mieliśmy przyjemność poznać w ubiegłym roku, liczymy na kolejne przyjaźnie i nowe znajomości :)
Szukaj zlotu