ZLOTY MOTOCYKLOWE


ZLOT MOTOCYKLOWY ZIELENIEC 26-28.07.2013

DATA: 26-07-2013 (Piątek)
GODZINA: 12:00
ADRES: Zieleniec
MIEJSCOWOŚĆ: Duszniki-Zdrój
WOJEWÓDZTWO: Dolnośląskie
STRONA WWW: www.motozloty.com
EMAIL: kudlatyhd@gmail.com
FACEBOOK: Zobacz
TELEFON: 603281767
Zieleniec w Górach Orlickich jest doskonale znany fanom białego szaleństwa. Zimą na stokach i wyciągach królują narciarze i snowboardziści. Jednak już 26 lipca Zieleniec na weekend zamieni się w górską motocyklową stolicę! Piękne widoki, niepowtarzalny mikroklimat i warkot setek silników.

Teren zlotu znajduje się w samym centrum Zieleńca, zapewniamy duże pole namiotowe z zapleczem sanitarnym, z którego rozciągają się zapierające dech w piersiach widoki na okolicę oraz namiot gotowy pomieścić ponad 300 osób w razie niepogody. Rockowe koncerty, pokaz sztucznych ogni, kolorowe lampiony puszczane w nocne niebo, góralska Msza Święta, Grill & Bar 24h, konkurencje zlotowe z nagrodami i piękna trasa parady motocyklowej. Każdy zlotowicz w cenie wjazdu otrzyma znaczek, naszywkę, naklejkę, miejsce na polu namiotowym oraz darmowe posiłki.

Bądźcie z nami 26 lipca 2013 roku, by stworzyć kolejną obowiązkową imprezę w kalendarzu każdego Motocyklisty. Zapraszamy wszystkich easy riderów! Więcej informacji już wkrótce.
Więcej info na naszych stronach
www.motozloty.com
Szukaj zlotu